Specjalna oferta dla nowych Klientów: pierwszy miesiąc współpracy gratis!
Kancelaria powstała w 2009 roku. Właściciel posiada Certyfikat Ministra Finansów nr 33627/2009. W trakcie działalności firma zdobyła zaufanie Klientów działających w branżach: usługowej, handlowej i produkcyjnej.

MISJA
Celem firmy jest zapewnienie kompleksowej obsługi przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług i indywidualnym podejściu do każdego Klienta.
Zajmujemy się pełną obsługą księgowo – finansową, dzięki czemu każdy z naszych Klientów ma możliwość przeznaczenia swojego czasu na działalność podstawową i rozwój swojego biznesu.
BEZPIECZEŃSTWO
Dbając o bezpieczeństwo danych Klientów i najwyższą jakość świadczonych usług, korzystamy z profesjonalnego oprogramowania firmy Comarch. Posiadamy także serwer z zabezpieczeniami oraz zaawansowane procedury sporządzania archiwizacji baz danych, które umożliwiają bezpieczną i szybką realizację powierzonych zadań.
ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Firma ponosi odpowiedzialność za zgodność prowadzonych spraw z obowiązującymi przepisami polskiego prawa podatkowego oraz z zasadami i standardami rachunkowości.
Wszystkie czynności wykonywane przez nas są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej.