Nova Finanse | O nas | Kancelaria doradztwa gospodarczego, usługi księgowe
Poznaj naszą kancelarię. Nasze usługi oferujemy klientom już od ponad 10 lat, zapewniając firmom kompleksową obsługę księgowo - finansową na najwyższym poziomie.
15649
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15649,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

O nas

Celem Kancelarii Nova Finanse jest zapewnienie kompleksowej obsługi przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług i indywidualnym podejściu do każdego Klienta.

 

Zajmujemy się pełną obsługą księgowo – finansową, dzięki czemu każdy z naszych Klientów ma możliwość przeznaczenia swojego czasu na działalność podstawową i rozwój swojego biznesu.

 

Kancelaria powstała w 2009 roku, właściciel posiada Certyfikat Ministra Finansów nr 33627/2009. 

 

Od początku działalności szczególną uwagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług oraz elastycznie podchodzimy do wymagań Klientów. Priorytetem jest zapewnienie maksymalnego komfortu poprzez przejęcie ich obowiązków wobec organów administracji publicznej.

 

Zgodnie z etyką zawodową zachowujemy tajemnicę powierzonych informacji.

Bezpieczeństwo

Dbając o bezpieczeństwo danych  i najwyższą jakość świadczonych usług, korzystamy z profesjonalnego oprogramowania firmy Comarch. Jest to sprawdzone oprogramowanie, gwarantujące poprawność i rzetelność dokonywanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo przechowywania danych.

Odpowiedzialność

Nova Finanse ponosi odpowiedzialność za zgodność prowadzonych spraw z obowiązującymi przepisami polskiego prawa podatkowego oraz z zasadami i standardami rachunkowości.

 

Wszystkie czynności wykonywane przez nas są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej.