Nova Finanse | Kadry i płace Malbork
15878
page-template-default,page,page-id-15878,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Kadry i płace Malbork

Obsługa kadrowo-płacowa w Malborku

 

W ramach zatrudnienia pracowników poza przeprowadzeniem rekrutacji konieczne jest dopełnienie licznych obowiązków formalnych związanych ze sprawami kadrowo-płacowymi. Zgłoszenie do ZUS-u, tworzenie i wysyłanie comiesięcznych raportów, regularne obliczanie i płacenie podatków należnych z tytułów wynagrodzeń – te i wiele innych kwestii można powierzyć naszemu biuru z Malborka.

 

Kadry i płace, których outsourcing i obsługę oferujemy, to nasza specjalność – zapewniamy wsparcie zarówno dużym podmiotom zatrudniającym setki osób, jak i małym firmom z kilkoma pracownikami.

 

Stawiając na nasze wsparcie, można mieć pewność optymalnych i zgodnych z aktualnych przepisami rozliczeń. Poprzez udzielanie merytorycznych porad ułatwiamy także podejmowanie kluczowych decyzji dotyczących kadr i płac. Ich kompleksowy outsourcing jest opłacalny także dlatego, że zapewnia profesjonalne rezultaty bez konieczności zatrudniania specjalistów na stałe czy tworzenia odrębnej komórki w tym zakresie. Zapraszamy do kontaktu i współpracy każdego, kogo interesuje obsługa kadrowo-płacowa.

Informacja ogólna dla wszystkich typów usług:

Wszystkim zainteresowanym współpracą proponujemy najpierw spotkanie celem omówienia współpracy, jej zasad i oczekiwań.  Klientom, którzy dopiero zakładają działalność gospodarczą takie spotkanie ma również na celu przybliżenie praw i ciążących na przedsiębiorcy obowiązków. 

 

Orientacyjną cenę za obsługę miesięczną wyliczysz samodzielnie za pomocą kalkulatora.

    Szybki kontakt

    Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania skorzystaj z zamieszczonego formularza kontaktowego. Nasz pracownik skontaktuje się z Panem/Panią najszybciej jak to będzie możliwe.