Nova Finanse | Skup wierzytelności i windykacja Malbork
15879
page-template-default,page,page-id-15879,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Skup wierzytelności i windykacja Malbork

Skup długów i windykacja należności w Malborku

 

Jak wskazują wszelkiego rodzaju badania prowadzone wśród przedsiębiorców, jednym z największych problemów stanowiących przeszkodę w prowadzeniu działalności gospodarczej są nieuregulowane należności. Windykacja i skup długów to nasze specjalności, dlatego w razie braku rzetelności ze strony kontrahentów warto nawiązać współpracę.

 

Działamy szybko, skutecznie i na korzystnych warunkach. Naszym celem jest odzyskanie wierzytelności w sposób efektywny i zarazem zgodny z obowiązującymi przepisami.W ramach świadczonych usług posługujemy się wyłącznie odpowiednio dobranymi i jednocześnie przewidzianymi w prawie narzędziami, które pozwalają na prowadzenie windykacji długów. Ściągamy należności i oferujemy ich skup niezależnie od wartości i terminu płatności.Zajmujemy się wszystkimi kwestiami formalnymi, dzięki czemu klienci oszczędzają czas i mogą skupić się na własnej pracy.

 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – selekcjonujemy używane metody i techniki ściśle pod kątem danej sprawy. Mamy nadzieję, że nasze wsparcie nie będzie nigdy potrzebne, ale w przeciwnym razie zapraszamy do kontaktu.

Informacja ogólna dla wszystkich typów usług:

Wszystkim zainteresowanym współpracą proponujemy najpierw spotkanie celem omówienia współpracy, jej zasad i oczekiwań.  Klientom, którzy dopiero zakładają działalność gospodarczą takie spotkanie ma również na celu przybliżenie praw i ciążących na przedsiębiorcy obowiązków. 

 

Orientacyjną cenę za obsługę miesięczną wyliczysz samodzielnie za pomocą kalkulatora.

    Szybki kontakt

    Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania skorzystaj z zamieszczonego formularza kontaktowego. Nasz pracownik skontaktuje się z Panem/Panią najszybciej jak to będzie możliwe.