Nova Finanse | Księgowość Malbork
15870
page-template-default,page,page-id-15870,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Księgowość Malbork

Usługi księgowe w Malborku

 

Zapraszamy do współpracy osoby prowadzące działalność gospodarczą, spółki, instytucje i inne podmioty, które chcą zlecić usługi księgowe i rachunkowe. Nasz zespół pozostaje do dyspozycji niezależnie od branży czy osiąganych dochodów. Obsługujemy zarówno duże przedsiębiorstwa o międzynarodowym zasięgu, jak i małe, rodzinne firmy.

 

Doskonale wiemy, jak w optymalny i zgodny z przepisami sposób prowadzić księgowość dla klientów z Malborka, o czym świadczy fakt, że wielu z nich współpracuje z nami od lat. Kompetencji Nova Finanse dowodzi także certyfikat wydany przez Ministerstwo Finansów.

 

W ramach świadczonych usług rachunkowych wykonujemy wymagane prawem czynności, analizy i obliczenia księgowe. Przygotowujemy niezbędne dokumenty rozliczeniowe, składamy dokumentację do instytucji państwowych, takich jak np. ZUS czy urząd skarbowy i zapewniamy fachową pomoc doradczą w podejmowaniu kluczowych decyzji dotyczących finansów i księgowości. Gwarantujemy jasne, uczciwe i konkurencyjne warunki współpracy, do której serdecznie zachęcamy.

Informacja ogólna dla wszystkich typów usług:

Wszystkim zainteresowanym współpracą proponujemy najpierw spotkanie celem omówienia współpracy, jej zasad i oczekiwań.  Klientom, którzy dopiero zakładają działalność gospodarczą takie spotkanie ma również na celu przybliżenie praw i ciążących na przedsiębiorcy obowiązków. 

 

Orientacyjną cenę za obsługę miesięczną wyliczysz samodzielnie za pomocą kalkulatora.

    Szybki kontakt

    Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania skorzystaj z zamieszczonego formularza kontaktowego. Nasz pracownik skontaktuje się z Panem/Panią najszybciej jak to będzie możliwe.