Nova Finanse | Prowadzenie księgowości, kadry i płace, windykacja długów
Nasza kancelaria świadczy kompleksowe usługi w zakresie księgowości dla firm, oraz outsourcing kadr i płac. Podejmujemy również działania windykacyjne i skup wierzytelności.
15567
page-template-default,page,page-id-15567,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Nasza oferta

Księgowość

Oferujemy prowadzenie kompleksowej księgowości czyli ksiąg rachunkowych. Zajmujemy się również prowadzeniem wszystkich form księgowości uproszczonej, tj. 

 

 • podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
 • karty podatkowej,
 • ryczałtu ewidencyjnego.

Pomagamy przy zakładaniu i likwidacji działalności gospodarczej oraz wyborze optymalnych form opodatkowania.

 

Prowadzimy księgowość mikro, małych i średnich firm każdej branży.

 

W ramach obsługi zapewniamy doradztwo w zakresie prowadzenia bieżącej działalności. Sporządzamy okresowe sprawozdania finansowe i rozliczenia roczne. Reprezentujemy naszych klientów przed Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Kadry i płace

Przygotowujemy rozliczenia umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych, sporządzamy niezbędną dokumentację do ZUS, prowadzimy akta osobowe pracowników zatrudnionych na umowę o pracę i monitorujemy obowiązki pracodawcy.

 

Oferujemy też wsparcie w zakresie Prawa Pracy i Prawa Cywilnego oraz doradztwo dotyczące optymalizacji kosztów pracowniczych. 

 

Ofertę adresujemy zarówno do Klientów korzystających z naszej obsługi księgowej, jak również jako odrębne usługi dla przedsiębiorstw prowadzących księgowość we własnym zakresie.

Firma w Niemczech – Consulting – Rejestracja działalności

Założenie spółki na terenie Niemiec czy samozatrudnienie w Niemczech może być świetną okazją biznesową, o czym przekonało się już wielu naszych Klientów.

Doradzimy:

 • jak zgłosić polską firmę w Niemczech,
 • jak założyć firmę na terenie Niemiec,
 • jak odpowiednio wybrać nazwę,
 • gdzie zlokalizować siedzibę firmy w Niemczech,
 • jaką formę prawną wybrać, aby była jak najmniej skomplikowana i odpowiadała profilowi działalności,
 • jak ubezpieczyć się na terenie Niemiec.

 

Ponadto współpracujemy z biurem w Hamburgu – Euro Office Agnieszka Klinkosz

Skup wierzytelności i windykacja polubowna

Zależy nam, aby współpraca z Kancelarią Nova Finanse zapewniła Państwu, wymierne korzyści i wsparcie, poprzez skorzystanie z nowoczesnych narzędzi w zapobieganiu zawierania ryzykownych umów oraz skuteczniejszym ściąganiu należności od dłużników. Jako wsparcie w dochodzeniu własnych wierzytelności Kancelaria oferuje:

 

 • Działania zmierzające do polubownego uregulowania zaległości: wysyłanie wezwań do zapłaty, prowadzenie czynności negocjacyjnych oraz ugodowych;
 • Wspieramy w procesach obniżenia ryzyka związanego z nawiązaniem współpracy z nierzetelnym partnerem – weryfikacja wiarygodności płatniczej Państwa kontrahenta;
 • Zamieszczamy Państwa wierzytelności na giełdzie długów – kupdlug.pl
 • Pomagamy w sprzedaży wierzytelności

 

Jesteśmy Partnerem Handlowy Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. oraz Krajowego Biura Informacji Gospodarczej. 

Na życzenie naszych Klientów pomagamy w sprawach:

obsługi prawnej – proponujemy konsultację ze specjalistami w dziedzinie prawa cywilnego i administracyjnego w sprawach związanych z prowadzoną przez Państwa działalnością. Ułatwiamy podjęcie kontaktu z kancelarią adwokacką w różnych przypadkach dotyczących działalności przedsiębiorstwa,

 

dotyczących Bezpieczeństwa i Higieny Pracy – umożliwiamy podjęcie współpracy ze specjalistami ds. BHP, zarówno  w zakresie przeprowadzania szkoleń dla zatrudnianych pracowników, jak i stałego nadzoru realizacji obowiązków pracodawcy w tych przedsiębiorstwach, w których w związku z liczbą zatrudnionych osób istnieje taka konieczność.

 

związanych z zakupem oraz rejestracją kas fiskalnych – ułatwiamy kontakt z ekspertem w zakresie doboru i zakupu kas rejestrujących, przeprowadzamy procedurę rejestracji kasy w urzędzie skarbowym.

 

wymagających wsparcia agencji detektywistycznej – współpracujemy z najlepszymi agencjami detektywistycznymi. Oferujemy rozwiązania w następujących zakresach:

 

 • ustalania numerów Ksiąg Wieczystych
 • ustalania posiadanych ruchomości
 • pozyskiwania informacji o osobach (adresy, miejsca pobytu, miejsca pracy, rozwój osobisty i zawodowy, sytuacja finansowa i rodzinna).

Informacja ogólna dla wszystkich typów usług:

Wszystkim zainteresowanym współpracą proponujemy najpierw spotkanie celem omówienia współpracy, jej zasad i oczekiwań.  Klientom, którzy dopiero zakładają działalność gospodarczą takie spotkanie ma również na celu przybliżenie praw i ciążących na przedsiębiorcy obowiązków. 

 

Orientacyjną cenę za obsługę miesięczną wyliczysz samodzielnie za pomocą kalkulatora.

  Szybki kontakt

  Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania skorzystaj z zamieszczonego formularza kontaktowego. Nasz pracownik skontaktuje się z Panem/Panią najszybciej jak to będzie możliwe.